Opis:

Oprogramowanie SWO-Kasa jest przystosowane do obsługi stanowiska kasowego w różnych branżach. Możemy go zastosować w przypadku obsługi małego biznesu, ale nic nie stoi na przeszkodzie, aby wdrożyć to oprogramowanie w większej działalności tj. sklep odzieżowy czy spożywczy.

Możliwości systemu:

Dotykowy Ekran
Największym atutem tego oprogramowania jest przystosowanie do ekranów dotykowych. Wprowadziliśmy duże przyciski, aby osoba obsługująca kasę nie miała problemu z wyborem jakiejkolwiek z opcji.
Obsługa rabatów
Nasz system posiada możliwość dodawania rabatu procentowego lub wartościowego. Możemy dodać ich dowolną ilość w systemie i nadać im nazwę oraz przedział czasowy, w jakim rabat jest aktywny.
Definiowanie użytkownika i towaru
Możemy zdefiniować wielu użytkowników, dzięki czemu każdy z nich może posiadać własne i odrębne, spersonalizowane moduły. Dodatkowym atutem jest to, że nasz produkt jest wielostanowiskowy.
System i obsługa płatności
Nasz system obsługuje drukarki fiskalne o protokole POSNET. Klient może dokonać płatności kartą lub gotówką. Jest również możliwość wystawienia faktury lub paragonu.
Raporty
Możemy uzyskać raport z konkretnego okresu, jaki nas interesuje. Moduł raportowy zawiera wiele opcji. Jedną z nich jest odczyt, kiedy konkretna transakcja miała miejsce oraz w jakiej formie była przeprowadzona.
Personalizacja
System daje możliwość personalizacji każdego z artykułów poprzez dodanie tła, koloru lub wybranego przez nas zdjęcia produktu. Pomoże nam to pogrupować produkty, dzięki czemu będą się one wyróżniać na liście.
Możemy również sami zadecydować, na której pozycji znajdzie się produkt. W ten sposób możemy znacznie zwiększyć wydajność pracy. Najczęściej używane produkty mogą powędrować na samą górę, a my nie będziemy musieli ich długo wyszukiwać.
Praca w grupie
System umożliwia jednoczesną pracę na wielu stanowiskach (korzysta z bazy MS SQL) oraz pozwala na obsługę wielu pracowników (unikalne loginy).

Zrzuty ekranu

Cennik, licencjonowanie

Cena …..

Licencja jest bezterminowa. Licencja jest ilość jednocześnie wykorzystywanych stanowisk (może być zainstalowany na wielu, ważne jest ilu użytkowników korzysta w danym momencie).

Prawo do aktualizacji oraz opieki autorskiej wymaga wykupienia opieki autorskiej (na okres 1 roku).