START OFERTA OSIĄGNIECIA ZESPÓŁ KONTAKT
Print

 

 

I. Opieka informatyczna

 
  Opieka informatyczna  

Bazując na wieloletnim doświadczeniu tworzenia i administrowania sieciami opartymi o servery Windows lub Linux, jesteśmy w stanie zaoferować pełną opiekę i nadzór. Mamy doświadczenie z sieci kablowych jak i rozległych sieci bezprzewodowych. Obsługując zarówno firmy jak i klientów indywidualnych zdobyliśmy bogate doświadczenie, które sprosta wszelkim oczekiwaniom nowoczesnych firm.

 
 

II. Tworzenie i utrzymanie serwisów WWW

 
   Tworzenie i utrzymanie serwisów WWW  

Nasz zespół posiada wieloletnie doświadczenie przy tworzeniu stron WWW oraz ich utrzymaniu i rozwijaniu. Ciągle rozwijamy swoje umiejętności tworząc nowe dedykowane rozwiązania lub oparte o otwarte systemy CMS (Joomla), które obniżają cene przy zachowaniu wysokiej jakości usług.

 
 

III. Tworzenie oprogramowania

 
  Tworzenie oprogramowania  

Tworzymy, wdrażamy i obsługujemy dedykowane oprogramowanie dla Firm. Potrafimy dostosować się do specyfiki przedsiębiorstwa i wspólnie analizując możliwości zaproponować i wykonać optymalne rozwiązanie. Pamiętamy zawsze, że udane wdrożenie, to nie tylko dobre oprogramowanie, ale przede wszystkim bardzo dobre zrozumienie potrzeb użytkowników oraz szkolenia i dostosowanie się do organizacji Firmy.

 

 

 

e-mail: biuro@3ap.net

Polecam:   MM-NET | SmacznieJemy | MCO Aslan & Cherry | Kolbudy.com | Twoja Historia